(TVA 21% inclus)
Remover vopsea ZOLA – produsul ideal pentru îndepărtarea delicată și eficientă a reziduurilor de vopsea de pe piele după colorarea sprâncenelor.
Textura sa ușor cremoasă permite o aplicare controlată, fără risipă, și îndepărtează chiar și cele mai fine urme de pigment, fără a irita sau usca pielea.
Formula este îmbogățită cu cetonă de zmeură, un ingredient activ cunoscut pentru efectul său tonic și pentru capacitatea de a stimula creșterea firelor de păr, oferind în același timp protecție împotriva căderii premature.
Mod de utilizare:
• se aplică o cantitate mică de produs pe un disc demachiant
• se șterg ușor zonele colorate ale pielii, folosind mișcări circulare
• se clătește zona tratată cu apă caldă sau cu spumă de curățare ZOLA
• se recomandă aplicarea unui produs calmant (cremă regenerantă sau Aqua Fluid) după procedură, pentru a menține pielea hidratată
INGREDIENTE: Aqua, Isopropyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Raspberry Ketone, Parfum, Linalool, Aminomethyl Propanol.